balandžio 10, 2019

Details:

Phone +37069845107 Email lt@atrankuakademija.lt

Schedule

Date:
Time:

Personalo paieškos mokymai su Josef Kadlec ir Milan Novak – VILNIUS

RACS® [Recruitment Academy® Certified Sourcer] – tai išsami DVIEJŲ DIENŲ mokymų programa, kurios metu dalyviai supažindinami su šiuolaikinėmis personalo atrankos tendencijomis ir geriausiomis praktikomis. Mokymų metu praktiškai nagrinėjama kandidatų paieška, geriausių talentų rinkoje pritraukimas, naujausių technologijų panaudojimas bei veiksmingiausi šiuolaikiniai atrankos metodai.

Josef Kadlec (Čekija) – Recruitment Academy ir GoodCall įmonių įkūrėjas, knygos apie Linked paiešką „People as Merchandize“ autorius; Josef veda atrankų mokymus didžiausių Europos bendrovių personalo skyriams.

Milan Novak (Čekija) – sėkmingas ilgametis atrankos industrijos atstovas, vadovavęs tarptautiniam Grafton Recruitment tinklui,  šiuo metu GoodCall ir Recruitment Academy vadovas.

Mokymų metu nagrinėsime kandidatų paiešką ir pritraukimą, bendravimą su kandidatais ir jų valdymą, veiksmingų naujausių technologijų pritaikymą. Išgirsite praktinių patarimų, nagrinėsite sėkmingus pavyzdžius ir išbandysite patarimus patys praktiškai.

Pagal šią programą mokėsi personalo specialistai iš tokių įmonių, kaip Siemens, Coca-Cola, Miele, Heineken, McKinsey, IBM ir kt.

Prisijunkite prie mokymų grupės ir atraskite naują požiūrį į kandidatų pritraukimą

 Registruotis