vasario 17, 2020

Details:

Name UAB "Atrankų Akademija" Phone +37069845107 Email lt@atrankuakademija.lt

Schedule

Date:
Time:

Personalo paieškos mokymai su Josef Kadlec ir Milan Novak – VILNIUS

Ar nori išmokti naujų būdų atrasti kandidatų Linkedin? Išgirsti geriausių patarimų, kaip palengvinti savo paiešką? Pasisemti pavyzdžių, kaip parašyti užkabinančią žinutę kandidatui?

RACS® [Recruitment Academy® Certified Sourcer] – tai išsami DVIEJŲ DIENŲ mokymų programa, kurios metu dalyviai supažindinami su šiuolaikinėmis personalo atrankos tendencijomis ir geriausiomis praktikomis. Mokymų metu praktiškai nagrinėjama kandidatų paieška, geriausių talentų rinkoje pritraukimas, naujausių technologijų panaudojimas bei veiksmingiausi šiuolaikiniai atrankos metodai.

Kas veda mokymus?

Josef Kadlec (Čekija) – Recruitment Academy ir GoodCall įmonių įkūrėjas, knygos apie Linkedin paiešką „People as Merchandize“ autorius; Josef veda atrankų mokymus didžiausių Europos bendrovių personalo skyriams.

Milan Novak (Čekija) – sėkmingas ilgametis atrankos industrijos atstovas, vadovavęs tarptautiniam Grafton Recruitment tinklui,  šiuo metu GoodCall ir Recruitment Academy vadovas.

Apie ką?

Mokymų metu nagrinėsime kandidatų paiešką ir pritraukimą, bendravimą su kandidatais ir jų valdymą, veiksmingų naujausių technologijų pritaikymą. Išgirsite praktinių patarimų, nagrinėsite sėkmingus pavyzdžius ir išbandysite patarimus patys praktiškai.

Pagal šią programą mokėsi personalo specialistai iš tokių įmonių, kaip Siemens, Coca-Cola, Miele, Heineken, McKinsey, IBM ir kt.

Kiek?

Pilna mokymų kaina 650 ЕUR + PVM vienam dalyviui (2 mokymų dienos, medžiaga, maitinimas, sertifikavimas). Registruojant kelis dalyvius iš vienos įmonės, taikomos nuolaidos.

Specialios sąlygos PVPA nariams: 14 % nuolaida su nuolaidos kodu „PVPA“.

Ką daryt?

Registruotis